Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

ВАЗ загадав новорічне бажання?

ВАЗ загадав новорічне бажання?

Досить ризиковане рішення з урахуванням популярності автопромисловості Росії та відгуків про автомобілі виробництва ВАЗа. Проте, російський автозавод готується вийти на ринки Африки та Європи. Планується поступово вивести продукцію власного виробництва на африканський, європейський ринки і ринок ближнього сходу.

Ігор Комаров (Президент АвтоВАЗу) особисто зробив таку заяву, він підкреслив, що цього року ВАЗ збільшив продажі на експорт приблизно на 20% і він упевнений в тому, що майбутні проекти щодо збільшення загальних потужностей в країнах СНД будуть успішними. Є необхідність звернути увагу на Україну і Казахстан в першу чергу. З його слів, ВАЗ вже підходить до тієї стадії, коли можна буде ставити конкретне питання про вихід не зовнішні ринки.
За результатами десяти місяців року, що минає було поставлено 42 із половиною тисячі автомобілів на експорт. Це на 29% більше, ніж у 2010 році. Найбільш популярна модель для покупців з-за кордону - Lada Samara. Так, було продано 12 тисяч цих автомобілів, що в загальній сумі складає більше чверті загального експорту АвтоВАЗу.

Опубликовано: 31.12.2011 20:12

ВАЗ загадал новогоднее желание?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia