Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Продовження новин світу електромобілів

Продовження новин світу електромобілів

Нова модель японського концерну Honda трохи підвищила планку требоавній до дистанції, яку середній серійний електроавтомобіль здатний проїхати без якого б то не було двигуна внутрішнього згоряння.

Так, вже готовий новий електромобіль з кузовом від хетчбека Fit (на ринку Україні він відомий як Jazz). Влітку наступного календарного року ці авто з'являться у дилерів Каліфорнії і Орегони, а до 2013 року новинка з'явиться в інших штатах на східному узбережжі.

Компактний електрик Honda Fit оснащений електромотором з потужністю в 92 кВт і комплектом літій-іонних батарей загальною ємністю в 20 кВт-год. Виробник стверджує, що максимальним запасом ходу для такого авто є відстань в 196 кілометрів в міському циклі і 121 кілометр в змішаному. Автомобіль може бути повністю заправлений всього за три години.

Електрокар може працювати в трьох режимах силових - економ, звичайний і спорт. Економічний режим дозволяє збільшити запас ходу на 17% у порівнянні зі звичайним. У спорті ж, відстань на одній зарядці буде мінімальним, але зате значно покращаться динамічні характеристики автомобіля.

Орієнтовна вартість Honda Fit EV становить 36 з половиною тисяч доларів США. Ці авто даватимуть у лізинг за 400 доларів США в місяць. У планах компанії випустити лише 1100 таких автомобілів за три роки.

Опубликовано: 31.12.2011 00:20

Продолжение новостей мира электромобилейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia