Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Toyota зробить найвигідніший автомобіль

Toyota зробить найвигідніший автомобіль

Toyota планує на початку 2012 року випустити новий гібридний автомобіль, який стане найекономічнішим серед усіх існуючих авто. Він зможе долати 40 км, витрачаючи при цьому всього 1 л бензину. Коли він надійде у продаж, революційним буде попит на нього. На даний момент інформація вже з'явилася в засобах масової інформації, але модель представлена не була.

Машина отримала назву «Аква», причому саме ця розробка допоможе утримати Toyota лідерство серед машин з двигуном типу проміжного між електричним і бензинним. Японія дуже часто купує саме такі авто через пільги. Уряд країни надає певні можливості для тих, хто використовує екологічно безпечні автомобілі.

Можлива ціна на «Акву» буде близько 22 тис. доларів. Це насправді дешевше, ніж попередній гібрид від Toyota. Тепер залишилося почекати кілька місяців і протестувати новий економічний гібрид від такого гіганта. Машина обіцяє бути красивою, економічною і доступною. Прекрасне капіталовкладення для сімейного бюджету. А головне, що якість автомобіля буде стандартно висока, що не може не радувати.


Опубликовано: 29.09.2011 20:53

Toyota сделает самый выгодный автомобильВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia