Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Покупка самого старого автомобіля

Покупка самого старого автомобіля

La Marquise 1884 продаватимуть тепер. Незабаром відбудеться аукціон, де і будуть розглянуті всі пропозиції, серед яких найстаріший автомобіль на планеті. Транспортний засіб складно назвати функціонуючої, але швидше за все господарі навчать його робити все, що вони захочуть. Саме ця машина приймала участь в найпершій гонці автомобілів. Її організаторами став журнал про велосипеди Le Velocipede.

За всю історію свого існування у авто змінилося всього 4 господаря. Саме тому можна говорити про приголомшливе вигляді і відмінному стані. До нього ставилися дуже обережно, адже раритетна річ вимагає ходу і поваги. Буквально на наступному тижні авто віддадуть з молотка. Планується отримати від цього лота до 2,5 млн. доларів. Сума пристойна.

Автомобіль був випущений в 1884 році на кошти графа Діона. Він працює на паровому двигуні, може розвинути швидкість до 61 км / ч. Його бака води вистачає на 32 км. Будь горючий матеріал можна використовувати як паливо для цього автомобіля. Найчастіше застосовуються деревина, папір та вугілля. Ось такий цікавий лот хтось зможе придбати і поповнити свою колекцію старовинних і раритетних речей. Подивимося яку ціну готові заплатити за це авто.

 

Опубликовано: 28.09.2011 23:11

Покупка самого старого автомобиляВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia