Динамо - Дніпро

Київський футбольний клуб «Динамо» в матчі двадцять третього туру чемпіонату переміг дніпропетровський «Дніпро» на переповненому людьми НСК «Олімпійський» з рахунком 2:0.
В середині другого тайму, на 76-й хвилині, півзахисник з Києва Олександр Алієв пробив дальній зі штрафного відкрив рахунок. Він забиває вже другий матч поспіль після повернення «Динамо» на центральну арену країни.
Артем Мілевський завершив вдалу комбінацію розпочату Гусєвим і Ярмоленко. Так, на 83-й хвилині в незахищені ворота дніпропетровців влетів другий м'яч.
Зовсім недавно ми писали про розгромну перемогу на «Донбас арені» «Шахтаря» над «Чорноморцем» з Одеесси з показовим рахунком 4:0.
Так, після двадцяти трьох турів клуб «Динамо» лідирує в турнірній таблиці, на його рахунку 61 очко. «Шахтар» на другому метсе і відстає на три очки - 58. А «Металіст», з урахуванням того, що їм зіграно на одну гру менше, набрав лише 51 очко. «Дніпро» четвертий, він набрав 35 очок, так, відрив від третього місця - аж 16 балів.
Опубликовано: 18.03.2012 23:28