Увага: Шахтар проти Чорноморця

Між Шахтаром і Чорноморцем відбувся матч, який прикував увагу на усі 90 хвилин. В принципі, увага була прикована до однієї команди.
Чорноморець добре підготувався до матчу. Хоча гірники раніше набрали потрібні очки, зі свистком арбітра упевненість випарувалася. Команда відразу прийняла тактику оборони, не намагаючись позначити свою присутність на полі. Воротар гостей Безотосний тільки чотири рази вступав в гру за перші три хвилини. Але пропустив Чорноморець в нинішньому сезоні стільки, скільки забив Шахтар в грі.
Шахтар вийшов на полі нетипово. Був вибраний навіс в штрафну суперника, і Селезньов першим вивів хазяїв стадіону вперед. Здавалося, що перший гол повинен підстебнути Чорноморця до нападу, але гості продовжували залишатися в обороні, зрідка розраховуючи на контратаки. Шахтар із задоволенням прийняв запропоновані правила гри. Підопічні Луческу не давали приводу для ударів по воротях П’ятова. І відчувши "запах" перемоги, навпаки посилили напад. Біля воріт Безотосного багато разів створювалася небезпечна обстановка.
У Мхитаряна і Фернандиньо було декілька відмінних моментів. Чорноморець показав один хороший удар по воротях П’ятова - його виконав Леонардо. Ближче до перерви Шахтар реалізував ще один гол у виконанні Iлсиньо, чим зірвав оплески уболівальників.
І після перерви практично нічого не змінилося. Чорноморець оборонявся, Шахтар атакував. Результат - 4: 0 на користь Шахтара.

Опубликовано: 17.03.2012 19:09

Внимание: Шахтер против Черноморца