Короваїв. Офіційно.

Джерела ЗМІ підтверджують офіційну інформацію про нового півзахисника у складі ФКА "Севастополь". Ним став Короваїв Олександр.
Короваїв Олександр Олександрович. Народився в Херсоні 2 червня 1992 року, громадянин України. Півзахисник, нападаючий ФКУ "Севастополь". Розпочинав кар'єру з чемпіонату ДЮФЛ, там виступав за херсонську команду " Освiта" з 2004 по 2005 рік і за донецький "Шахтар" з 2005 по 2009 рік.
Сезон з 2009 по 2010 рік провів в "Шахтарi-3", провів 24 матчі в чемпіонатах другої ліги, при цьому забив 9 м'ячів. Минулий сезон провів в донецькому " Шахтарі" в молодіжній першості. Провів 37 матчів і забив 15 м'ячів. Один з голів був якраз у ворота ФКА "Севастополь" молодіжного складу. Це сталося 2 березня 2011 року в зустрічі 20-го туру в Новопавлiвкi, при цьому перемога дісталася гірникам (рахунок 3 : 1).
За роки гри притягувався в юнацькі і юніорські збірні України. В цілому за цей час провів 48 матчів, забив 6 м'ячів. На нинішній момент Олександр є гравцем збірної України молодіжного складу, за яку провів доки всього два офіційні матчі. Проти збірної Мальти у виїзному матчі Олександр грав всього декілька хвилин, а проти однолітків з Литви на севастопольському СКС він відіграв усі 90 хвилин і став одним з кращих у складі Яковенко.
"Севастополь" орендував Короваїва у донецького "Шахтара" строком на півтора роки. У футболіста великі перспективи розвитку і майбутньої кар'єри.

Опубликовано: 29.02.2012 22:27