Читай.net
♦ Спорт

Невдалий старт

Чемпіонат світу по біатлону в Рупольдингу для збірної України почався невдало. Команда зайняла лише 14-е місце в перший день змагань в змішаній естафеті. Успіх святкувала команда Норвегії, якій присудили перемогу після того, як фінішували словенські.
Ключовий епізод в гонці стався в стрільбі стоячи на 3-му етапі, коли сталася осічка на 1-ій мішені. На ній проводив стрільбу Оле-Ейнар Бьорндален. У установці стався збій, із-за якого норвежець був вимушений пробігти зайвий штрафний круг. І навпроти Норвегії після цього в Сивiдатi спалахнула червона лампочка.
Гонка закінчилася тим, що словенські першими перетнули фінішну рису. Другою до фінішу прибув Еміль Свендсен, який обійшов хазяїв чемпіонату на останньому крузі. І у Норвегії відняли від отриманого результату 28 секунд, що дозволило їм узяти золото чемпіонату. Срібло дісталося словенським, а бронза - команді Німеччини.
Високе четверте місце узяли шведи, потім за ними стартували росіяни і білоруси. За сьоме місце розгорілася прямо фантастична боротьба: на фіналі команди Італії, Чехії і Словаччини розділили всього 0,8 секунд.
Українська збірна у складі Андрія Дериземлi, Наталії Бурдигi, Сергія Семенова і Вiти Семеренко із старту влаштувалася в середині пелотона. Але до самого фінішу гонки не зуміла вибратися звідти. Тому команді дали 14-е місце, яке навряд чи можна назвати успішним початком чемпіонату.

Опубликовано: 01.03.2012 21:06