Перша гра цього сезону

Сьогодні пройшов матч донецького "Шахтаря" проти олімпійської збірної Узбекистану. Це перша цього сезону гра, початкуюча турнір Dubai Cup 2012 року. Він проходить в Об'єднаних Арабських Еміратах. Матч закінчився нічиїй - 1:1. Представники Азії опинилися сильніші в серії пенальті.
Перший гол пропустили донецькі футболісти вже перед самою перервою. Сталася помилка в обороні, і вона привела до того, що Тураєв виявився на поле наодинці з П'ятковим. Останній спокійно перекинув м'яч через голкіпера і забив у ворота.
Початок другого тайму ознаменувався порівнянням рахунку. Патрік перехопив м'яч на фланзі, пробіг до штрафної і передав прихований пас Адриано. Луіс ліворуч увійшов до штрафної і точним ударом пробив м'яч в далекий кут воріт. Так і закінчився основний час - нічиїй. Переможець виявився тільки після серії пенальті після матчу.
Першого до м'яча призначили донецького футболіста. Патрік ударив по м'ячу і, на жаль мимо. По щастю для нашої команди гравець збірної Узбекистану теж "промазав" повз ворота. Наступні удари з обох боків були точними. І донецькі гравці, і узбецькі забили по чотири м'ячі. У донецькому клубі відрізнилися Гай, Мхитарян, Адриано і Кобин.
Далі команди грали до першого незабитого. Відмінне попадання вийшло у Агахова.
"Шахтар" (1 тайм): П’ятов, Кобин, Ракицький, Рац, Хюбшман, Чижов, Вiллiан, Тейшейра, Фернандiньо, Едуардо, Селезньов.
"Шахтар" (2 тайм) : Шуст, Кучер, Хюбшман, Кобин, Рац, Мхитарян, Гай, Едуардо, Патрік, Адриано, Тейшейра.

Опубликовано: 19.01.2012 20:20