Забавна думка

Чомусь людині простіше писати неприємні і бридкі слова, ніж вимовляти. Звичайно, людина людині рознь. Але щось у цьому є.
Так, півзахисник Таврії (Сімферополь) і збірної України Максим Калиниченко піддав критиці поведінку захисника клубу Пере під час Ель Класіко, яке пройшло 18 січня. І це незважаючи на те, що він не приховує своєї симпатії до Реалу (Мадрид).
Як ви здогадалися з початку статті, свої коментарі він розмістив у блозі на Твіттері.
На початку матчу він написав: «Ну, починаємо! Пута Барса! »І після першого гола, який забили катлонцам Кріштіану Роналдо додав:« Тримайте перший! »
А потім було написано два коментарі на адресу півзахисника Барселони Сержіо Бускетса, який кілька разів симулював порушення. Калініченко написав, що вважає Бускетса повією, яка знову продається.
Пізніше він відзначив важливість того, що Реал зміг вийти на перерву ведучи рахунок.
А в другому таймі Калініченко залишив запис, в якому висловив обурення вчинком Пепе, який навмисно наступив на руку Мессі, який лежав. Було написано, що Пепе навіть гірше Бускетса.
Нагадаємо, Реал програв Барселоні у себе на полі з рахунком 1:2. Тим не менш, Реал відкрив рахунок.

Опубликовано: 19.01.2012 23:49