Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Топ дивних збігів у вбивстві Вороненкова в Києві

Топ дивних збігів у вбивстві Вороненкова в Києві
Екс-депутата вбили в день вибухів в Балаклії і в річницю вбивства Березовського, а Путін зібрався на виставу про жертву

Колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненко загинув після нападу кілера в центрі Києва. Українські політики і політологи впевнені, що до вбивства Вороненкова причетні російські спецслужби. Сайт «Сегодня» зібрав кілька фактів, які обговорюють політики, експерти та громадськість у зв'язку з вбивством екс-депутата.

Вороненкова вбили в день ПП в Балаклії, де на найбільшому військовому сховищі в Україні триває пожежа з детонацією боєприпасів. «Вважаю невипадковим, що вбивство сталося в один день з диверсією в Балаклії на Харківщині«, - зазначив по цьому приводу президент Петро Порошенко.

Вороненкова застрелили в день смерті Березовського. Так званий ворог №1 президента РФ Володимира Путіна Березовський помер у передмісті Лондона 23 березня 2013 року. Згідно з даними про результати розтину тіла олігарха, озвученим британською поліцією, причиною смерті стало задушення. Авторитетний німецький судмедексперт Бернд Брінкманн, який спеціалізується на випадках повішення й удушення, і займався розслідуванням смерті Бориса Березовського, вважає, що Березовський був задушений.

Путін увечері зібрався на виставу «Остання жертва». Президент Росії Володимир Путін в день вбивства Вороненкова збирається подивитися в Малому театрі спектакль за комедією Олексія Островського «Остання жертва», повідомив «Дощ» з посиланням на двох запрошених на захід гостей. Відзначимо, що в день смерті журналістки Політковської Путін відзначає свій день народження.

Вбивство Вороненкова - показова акція. Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова в характерній для російської дипломатії манері заявила, що вбивство Вороненкова в Києві має всі ознаки показової акції. «У Москві шоковані в зв'язку з інформацією про зухвале вбивство 23 березні в центрі Києва колишнього депутата Державної думи Росії Дениса Вороненкова. Наявні на даний момент дані дозволяють припустити, що мова йде про підготовлений замовному вбивстві, яке має всі ознаки показової акції », - заявила Захарова. Примітно, що Вороненко прямував на зустріч з іншим екс-депутатом Держдуми, перебрався до Києва.

Вороненко був головним свідком у справі Януковича. Найголовніше, що встиг зробити Денис Вороненко в Києві - дати свідчення проти Кремля і Віктора Януковича за фактом державної зради, повідомив політолог Тарас Березовець. Вбивство сталося після загадкової смерті постпреда РФ в ООН Віталія Чуркіна і заперечення Кремлем існування листа Януковича з проханням ввести війська РФ в Україні.

Кілер з'явився вбивати Вороненкова з документами. При померлого в лікарні вбивці екс-депутата Вороненкова виявили посвідчення учасника бойових дій, видане Національною гвардією України. При цьому генеральний прокурор України Юрій Луценко попереджав, що справжність знайдених у кілера документів ще потрібно встановлювати, так як їх наявність може виявитися провокацією.

Опубликовано: 23.03.2017 23:40

Топ странных совпадений в убийстве Вороненкова в КиевеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: