Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Саакашвілі зробив гучну заяву

Саакашвілі зробив гучну заяву
Лідер партії «Рух нових сил», екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі анонсує об'єднання ряду демократичних політичних сил і прогнозує дострокові вибори в Україні в нинішньому році.

«Думаю, ми знайдемо формулу (об'єднання - ред.), Потрібно об'єднатися всім цим людям. Смішно і несолідно, коли вони все окремо гнуть свою лінію ... Люди повинні об'єднатися і в межах однієї сили конкурувати один з одним ... Ви побачите, найближчим часом буде велике об'єднання », - сказав він журналістам під час форуму, організованого партією« Воля » , в суботу в Києві.

За словами М.Саакашвілі, мова йде про об'єднання політичних сил, представники яких взяли участь у форумі, - ініціатив «Рух нових сил», «Хвиля», партій «ДемАльянс», «Воля», а також деяких інших сил.

Говорячи про ймовірність дострокових виборів в Україні, екс-глава Одеської ОДА припустив, що такі вибори можуть відбутися вже в 2017 році.

«При тому, що у нас нульове зростання економіки в цьому році, при владі немає запасу міцності, є багато інших несприятливих міжнародних чинників. Я думаю, що в Україні події розвиватимуться вкрай швидко і в цьому році ... Все закінчиться виборами », - сказав М.Саакашвілі.

Опубликовано: 25.03.2017 22:58

Саакашвили сделал громкое заявлениеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
Zack
27.03.2017 08:12
Thiis iss a topc that's close too mmy heart... Takke care!

Whre arre your conttact degails though? I have been rowsing onlime mpre thwn 3 hours lately, buut I never fkund aany fascinbating
article lke yours. It iis loovely prixe enough ffor
me. In my opinion, iif all websitfe ownners andd bloggers mare excellet contfent as yoou did, thhe nnet wiol probaby
bbe a lott mpre usaeful thaan eber before.
Greetings! Very hellpful advvice withn this post!

It's thee littlee chnges that mawke the largest changes.
Thabks a lot forr sharing! http://cspan.org