Читай.net     
♦ Он и Она

Романтичне побачення можна влаштувати і удома

Романтичне побачення можна влаштувати і удома
Якщо ваші стосунки втратили романтичні нотки, то можна проявити ініціативу і порадувати свого чоловіка, влаштувавши романтичне побачення у себе вдома. При цьому можна не сумніватися в тому, що ви приємно здивуєте свого коханого, і він оцінить це належним чином.
Для того, щоб все пройшло на вищому рівні, спершу варто визначити, що саме ви чекаєте від цієї зустрічі. Якщо ви тільки почали зустрічатися з чоловіком, а не живете разом, то варто пам'ятати, що це побачення у вашому будинку не має бути першим або другим за весь час вашого знайомства. І звичайно ж, ваш коханий сприйме це, як натяк на інтим. Тому варто визначитися чи готові ви до такої розв'язки.
Передусім, треба потурбуватися про свій зовнішній вигляд, оскільки в романтичному побаченні, яке влаштовує жінка має бути все прекрасно. Натуральний макіяж, красивий наряд, туфлі на підборах. Причому від губної помади можна відмовитися. І не забудьте надіти аксесуари, які зроблять вас жіночною і витонченою.
Поза сумнівами, романтичний вечір не може обійтися без вечері і він має бути легким і смачним. Можна запекти м'ясо, приготувати легкі закуски. І стежте за тим, щоб ваш коханий не переїв, оскільки його потім хилитиме до сну. З напоїв підберіть хороше вино або шампанське. Стіл має бути накритий до приходу коханого.
Приділіть увагу декору, який допоможе створити романтичний настрій. Приглушене світло, красива музика і мерехтіння свічок.
Продовженням вечері може стати танець, на який ви запросите коханого. Проте не наполягайте, якщо він відмовлятиметься. Просто, танці можна замінити переглядом якого-небудь фільму або задушевною бесідою.

Опубликовано: 16.06.2016 22:23

Романтическое свидание можно устроить и домаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: