Читай.net     
♦ Он и Она

Другий шлюб має свої переваги

Другий шлюб має свої переваги
Якщо перший шлюб закінчився не так як хотілося б - розлученням, то проте, вийти заміж другий раз і бути щасливою можна. Адже, другий шлюб має свої переваги.
По-перше, в даному випадку відсутні наївні очікування. Цього разу ти не чекатимеш від свого чоловіка того, що він буде самою досконалістю. Коли в першому шлюбі ти бачиш його недоліки, то дивуєшся з того, що раніше них не помічала. У другому шлюбі ти вже добре усвідомлюєш, що ніхто з нас не ідеальний і мінуси бувають у всіх. Тому морально ти вже готова миритися зними.
Ми набагато легше йдемо на компроміси. Згідно з досвідом, стосунки є досить крихкою річчю. Тому в другому шлюбі ти вже перестаєш бути такиювпертою, як була раніше. Ти починаєш вчитися поступатися. Набагато простіше і правильніше вирішувати проблеми в спокійній обстановці, і спільно приймати рішення після прояснення ситуації. Не варто мовчки таїти в собі образу або ж влаштовувати скандал, якщо чоловік зробив щось не так, як тобі хотілося б. У другому шлюбі ми частіше наважуємося на компроміс.
Одружуючись в другий раз, у вас є чіткі позиції, тому ви вже знаєте, як будувати стосунки. Цього разу ти розумієш, які обов'язки брати на себе, а що робитиме твій чоловік. Так набагато простіше і зручніше будувати спільне життя.
Ви приймаєте зріліші рішення. Тепер ти відмовишся від образу вередливої принцеси, або ж навпаки, не терпітимеш неповагу і зневагу з боку чоловіка. Щасливий брак - це гармонія стосунків. Кожен з подружжя повинен чітко представляти ту рису, яку йому не можна переступати. Прояв терпимості до чужих недоліків, усвідомлення рівноправ'я в стосунках. Помилки колишніх стосунків - це ваш життєвий досвід, з якого слід зробити деякі висновки.

Опубликовано: 14.06.2016 23:33

Второй брак имеет свои преимуществаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: