Читай.net     
♦ Он и Она

Що повинен враховувати чоловік, коли його жінка в декреті

Що повинен враховувати чоловік, коли його жінка в декреті

Більшість наших життєвих проблем - це результат наших фантазій. Багато чого, що народжується в нашій голові може не співпадати з дійсністю. Як, наприклад, для багатьох чоловіків, якщо дружина знаходиться в декреті - то це просто відпустка. У їх уявленні жінка в цей час постійно відпочиває і по суті нічого не робить. Тому вона просто зобов'язана зустріти чоловіка після роботи смачною вечерею, щасливою посмішкою і тим настроєм, продовженням якого буде романтичний вечір. Проте, в житті відбувається все не так, як хочеться і представляється. І для того, щоб не було скандалів в сім'ї, які згодом можуть привести до розлучення, варто пам'ятати деякі моменти.
Чоловік на роботі завжди отримує прямий результат своєї діяльності. Він завжди помітний і він відчутний, оскільки за нього він завжди отримує винагороду. А ось молода мама ніколи не побачить результатів своє діяльності. Домашню рутину ніколи не можна усю переробити і особливо, коли вдома є малюк. Якщо ми не бачимо результату своєї праці, в організмі починає вироблятися деякий гормон, що може викликати депресію. Немає прямого результату, немає мотивації, а роботу все одно треба виконати.

Часто жінка не відчуває вдячності в родині. Прості слова вдячності або ж дії, які її підтверджують, являються потужним мотиватором. Тому, коли дружина знаходиться в декретній відпустці чоловік повинен дякувати їй набагато частіше, щоб вона бачила, що усі її зусилля були витрачені не даремно.
Робочий день мами триває цілу добу. Майже уся хатня робота, догляд за дитиною і турбота про чоловіка лягає на її крихкі плечі. Тому така цілодобова робота має бути оцінена належним чином.

Опубликовано: 03.06.2016 21:59

Что должен учитывать мужчина, когда его женщина в декретеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: