Читай.net     
♦ Он и Она

Як повернутися до життя після стресу

Як повернутися до життя після стресу

Багатьом здається , що після розриву з коханою людиною , життя закінчується . Чим сильніша любов , тим болючіше і важче розставання , і в душі з'являється кровоточива рана , яка не бажає заростати . Покинута людина стає недовірливою, одинокою, закритою. Говорити про нові стосунки не хоче , тому що боїться обпектися знову і залишитися самотнім. Банальна фраза про те , що життя продовжується , але вона правдива і повинна вкоренитися у свідомості покинутого людини. Інакше можна дійти до найстрашніших думок.
Припустимо , що ви зустріли чоловіка, який проявив до вас максимум уваги , натякнув на особливе ставлення до вас. Але ви миттєво починаєте заливати його почуття негативом , пригнічуючи власні бажання , боячись повторення попереднього сценарію любовних відносин. Адже і той , який пішов з вашого життя , красиво говорив , обіцяв рай на землі , але зрадив. Повірте , таке зациклення на власному негативному досвіді не дасть вам шансу на майбутнє. Необхідно залишити в минулому своє минуле. Вантаж минулих відносин подумки покладіть в бочку , забийте величезними цвяхами і викинете в найглибший океан. Такий психологічний прийом спрацює , якщо ви дозволите собі хоч трохи висунутися з панцира самотності.
Прийміть нового чоловіка як окремо взяту особистість , а не як представника сімейства «чоловіки» , однакових по суті , але різних зовні . Спробуйте почати відносини з нового аркуша.

Опубликовано: 07.05.2014 21:23

Как вернуться к жизни после стрессаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia