Читай.net     
♦ Спорт

Чемпіонці паралимпийских ігор повернули нагороди

Чемпіонці паралимпийских ігор повернули нагороди
Депутати міськради Мелітополя урочисто повернули медалі відомій спортсменці Тетяні Фроловій, яка є учасницею паралимпийских ігор, і призером європейських чемпіонатів і чемпіонатів Африки по пауерліфтингу. Спортсменка рік тому виставила в якості лота свої нагороди на благодійному аукціоні, щоб допомогти бійцям української армії.
Варто нагадати, що минулого року Тетяна Фролова віддала дві свої медалі, які були для неї найвагомішими. Одну з медалей вона отримала, ставши чемпіонкою Європи, а другу після перемоги на Чемпіонаті в Африці. Таким чином, Тетяна Миколаївна підтримала ініціативу, яку проявили інші відомі українські спортсмени. Після аукціону усі кошти були відправлені на нужди української армії.
Тоді на продаж була виставлена золота медаль по гімнастиці, яку віддала, щоб допомогти бійцям Наталія Годунко. Учасниками благодійного аукціону також були відомий тенісист Сергій Стаховский, футболіст Артем Мілевський і боксер Володимир Кличко. Спортивні нагороди Тетяни Фроловой були виставлені на тодішньому аукціоні в середині серпня. Початковою ставкою золотої медалі Чемпіонату Європи були вісім тисяч гривен. Мінімальна ціна медалі з чемпіонату Африки була п'ять тисяч гривен. Це були стартові суми, тому, скільки саме заплатили мелітопольські депутати, щоб повернути медалі своїй землячці - не відомо. Сама ж спортсменка не знає, в скільки були оцінені її нагороди на аукціоні остаточно.
Проте, такий вчинок депутатів був приємним сюрпризом для Тетяни Миколаївни.

Опубликовано: 19.08.2015 22:02

Чемпионке паралимпийских игр вернули наградыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: