Читай.net     
♦ Спорт

Сталі відомі основні конкуренти Володимира Кличка

Сталі відомі основні конкуренти Володимира Кличка
Український боксер і чемпіон серед суперважкоатлетів Володимир Кличко повідомив імена своїх основних конкурентів серед боксерів в його ваговій категорії.
У своєму інтерв'ю спортсмен назвав декілька боксерів, які найближчим часом зможуть скласти йому конкуренцію, а також стати противагою і для інших іменитих спортсменів.
Британський боксер Ентоні Джошуа на думку Кличко-молодшого є одним з найталановитіших серед боксерів суперважкоатлетів. І якщо його виступи будуть і далі такими ж, як і зараз, то він зможе увійти до історії світового боксу. Цей спортсмен має величезний потенціал, відмітив Кличко. Наступним серйозним конкурентом був названий фінський боксер Роберт Хеленіус. Крім того, є ще декілька молодих спортсменів, проте, не дивлячись на свій вік, вони вже встигли добитися хороших рейтингів. Їх імена ще мало кому доки відомі, проте вони з легкістю можуть скласти конкуренцію навіть найіменитішим боксерам, у тому числі і йому самому, підкреслив Володимир Кличко.
Крім того, знаменитий боксер признався, що в його плани на найближчий час не входить відхід з великого спорту. Він повідомив, що при наявному здоров'ї і мотивації він ще виходитиме на ринг.
Для прихильників боксу варто нагадати, що у кінці жовтня відбудеться черговий бій Володимира Кличка, який він проведе в Німеччині з британським спортсменом Тайсоном Фьюрі.
Інший українець Василь Ломаченко має усі шанси виграти мільйон доларів, якщо буде організований бій між ним і кубинським боксером Гільєрмо Рігондо.

Опубликовано: 21.08.2015 21:42

Стали известны основные конкуренты Владимира КличкоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: