Читай.net     
♦ Спорт

Мочанов виразив вдячність динамівцям

Мочанов виразив вдячність динамівцям
Олексій Мочанов вирішив розповісти про тих футболістів, які беруть участь в добродійності, щоб допомогти українській армії. Від знаменитого гонщика сталі відомі їх імена.
Приміром, Роман Зозуля, який заробляє величезні суми, допомагає з ремонтом військового госпіталю і взагалі він старається завжди чимось допомогти, говорить Мочанов. При цьому він відмічає, що після спільної роботи з Романом склалося враження, що йому можна повністю довіряти. Футболіст признався, що його цілком влаштовує власний добробут, проте те, що відбувається зараз в країні, його украй турбує. Звичайно, Роман не віддав увесь свій зароблений капітал і не залишився ні з чим, просто він не прагне жити у великій розкоші, а віддає ці гроші на добродійність, відмічає Мочанов. Тому до таких людей гонщик відноситься з повагою.
Також Мочанов щиро подякував за допомогу бійцям АТО Сергія Реброва, Олександра Шовковського і Андрія Ярмоленко. Минулого року сталася проблема, пов'язана з машиною швидкої допомоги, проте ці хлопці допомогли і дуже сильно. Варто відмітити, що на рахунку цієї машини вже більше восьми ста врятованих життів. Також допомагав Андрій Гусін.
До речі, Слава Шевчук також завжди прагне допомогти, проте передаючи гроші, завжди уточнює, що йому хотілося, щоб вони йшли тільки на медичну допомогу, а не на війну. Втім того ж бажають і усі спортсмени, які допомагають. Подібна умова була і у Тимощука.
Мочанов признався, що сам також не займався придбанням зброї і навіть прицілів, максимум, що було ним придбано - це тепловізори. Спочатку було завдання налагодити побут, потім перейшли на доставку медикаментів і запчастин.

Опубликовано: 17.07.2015 17:15

Мочанов выразил благодарность динамовцамВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: