Читай.net     
♦ Спорт

Непрофесіоналізм або випадковість?

Непрофесіоналізм або випадковість?


Гравець київського "Динамо" після матчу потрапив в клініку з отруєнням, після чого поповзли чутки про непрофесіоналізм лікаря і допінг.
Для Олега Гусєва матч проти київського Арсеналу закінчився погано: гострий біль в животі, висока температура, нудота. У клініці поставили діагноз: гострий гастроентерит з вираженою інтоксикацією. Форварда госпіталізували, але чутки про це розлетілися по всьому футбольному світу.
На одному з футбольних сайтів з'явилися статті про те, що в командах, в яких працював лікар Леонід Миронов, такі випадки відбувалися періодично. Ймовірно, проблема Гусєва знайшла свій початок в неправильному застосуванні дексаметазону - ліків, що відносяться до групи стероїдів, прискорюючих процеси відновлення. Одна з історій, що відносяться до цієї тематики, розказана Олександром Заваровим:
- Працював у мене лікарем Леонід Заваров. Одного разу отруїлася уся команда відразу. Ми з санепідстанцією перевірили все, що може мати відношення до отруєння - ніяких позитивних результатів не з'ясувалися. Їжа і вода були хорошої якості. Ми вирішили, що це лікар неправильно застосовував ліки, привезені з Америки, для швидкого відновлення. Чи то не було досвіду в застосуванні, чи то самі препарати були неякісними - невідомо, але уся команда лежала з одними і тими ж симптомами: запаморочення, нудота, болі.
Відомий борець з допінгом, німець Зергель, помітив, що подібне масове отруєння може бути пов'язане з використанням дексаметазону.

Опубликовано: 26.11.2012 21:35

Непрофессионализм или случайность?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: