Читай.net     
♦ Спорт

Ефірний обстріл керівника ФФУ

Ефірний обстріл керівника ФФУ


Анатолій Коньков, керівник Федерації футболу України, потрапив під потужний ефірний "обстріл" буквально відразу по приходу на посаду. Його намагаються знищити морально. Але як сам Коньков реагує на негатив у свою сторону?
- Анатолій Дмитрович, Ваша реакція на те, як про Вас говорять в ефірі, в програмах?
- Взагалі-то не дивлюся передачі такого роду, але після коментарів переглянув і що можу сказати: бруд коментувати не буду і відповідати тим же не стану - совість не дозволяє. Якщо реагувати на таке - з глузду можна з'їхати.
- І що, ніякій реакції взагалі? Чи не вважаєте Ви, що самі винні в тому, що зробили публічними пропозиції Реднаппу і Шевченко? Не знав би ніхто, та і тихо все пройшло б…
- Наполовину згоден, але тільки з приводу англійця. Тут зрозуміло, що потрібно було все тримати таємно. Але з Андрієм такого результату я звичайно не чекав. Він наш українець на всі сто процентів, такий варіант як робота з національною збірною повинна була його зацікавити - я так думав. Мені здавалося, що це буде неординарний і цікавий крок і з нашого боку, і з його, але помилився…
- Що ж далі? З'явилася інформація про Марчелло Лiппi...
- Докладемо усі зусилля з цього питання. Адже тренерові потрібно оглядітися в команді, а нам вже в лютому 2013 потрібно грати контрольний поєдинок. І часу дуже мало залишається. Я розумію, що часу мало, але підгін деяких товаришів тільки веде до того, щоб я не встиг. І про кандидатури більше ні слова!

Опубликовано: 27.11.2012 21:26

Эфирный обстрел руководителя ФФУВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: