Читай.net     
♦ Спорт

За круглим столом

За круглим столом

Сьогодні відбулося перше засідання ФФУ з новообраним керівництвом. На нього наважувалася безліч питань. Зокрема, Анатолій Коньков повідомив відразу журналістам, що перший домашній поєдинок проти чорногорської збірної відбудеться в Києві 16 жовтня на стадіоні "Олімпійський". Ціна на квитки коливатиметься в межах 30 - 300 гривен.
Більшість питань задавалися з приводу тієї, що пройшла 18 вересня зустрічі у Будинку футболу з куратором арбітражу – П’єрлуїджi Коллiною. Із цього приводу Коньков розповів, що зустріч пройшла на високому рівні і в теплій обстановці. Обговорювалися актуальні теми: призначення Василя Мельничука на посаду голови Комітету арбітрів, розподіл обов'язків між Колiною і Мельничуком та ін. Також керівники ФФУ повідомили, що регулярно збиратимуть прес-конференції з куратором арбітражу.
Увага журналістів була націлена на питання розвитку любительського і масового футболу. Основні постулати передвиборної програми Конькова якраз доводяться на цю тему. Керівники ФФУ пообіцяли, що усі пропозиції, що поступають, на цю тему уважно розглядатимуться, обговорюватимуться на найближчих засіданнях клубу і самі кращі ідеї реалізовуватимуться в життя.
Попів і Коньков завірили присутніх журналістів в тому, що завжди готові до співпраці на благо українського футболу. А головною мрією президента є попадання збірної України в ЧМ-2014 року у Бразилії.

Опубликовано: 20.09.2012 21:53

За круглым столомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: