Читай.net     
♦ Спорт

І знову конфлікт в спорті

І знову конфлікт в спорті4 серпня в Лондоні на Олімпійських іграх відбулися змагання по жіночому легкоатлетичному семиборству. На цьому змаганні виділилася українська спортсменка Людмила Йосипенко, яка набрала 6618 очок в сумі і показала найвищий результат. Це навіть стало її особистим рекордом.
Останній забіг на 800 метрів приніс неприємності. Під час проходження стартового віража німецька спортсменка Лілі Шварцкопф була звинувачена суддею в порушенні правил ИААФ пункт 163.3 - це заступ за лінію бігової доріжки. Оголосивши про порушення, суддя відразу ж дискваліфікував німку. Через це Людмила Йосипенко була піднята на третє місце, що і було зафіксовано і запротокольовано відповідним документом.
Німецька сторона миттєво відгукнулася на дії судді і подала протест. Рефері переглянув своє рішення, визнав помилку і відновив попередні результати за підсумками змагань. Таким чином, Лілі Шварцкопф була повернена на 2-е місце, а Людмила Йосипенко зійшла з 3-го.
Після закінчення змагання було проглянуто відео, і протести до Апеляційного суду посипалися відразу з двох сторін - української і російської. Представники сторін намагалися відстояти права своїх спортсменок, що претендують на медалі різної гідності. Але обидва протести були відхилені. Одноголосне рішення Апеляційного жюрі свідчило: протести відхилити, дискваліфікацію німецької спортсменки відмінити.

Опубликовано: 05.08.2012 16:07

И снова конфликт в спортеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: