Ворскла - Чорноморець

Ворскла - Чорноморець зіграли з рахунком 3:4. Протокол. Так на десятій хвилині матчу лідери нинішньої першості молодіжних складів зазнали невдачі і пропустили гол. Після розіграшу кутового гола краще за всіх у штрафному зіграв Мартиненко, одесит. Рахунок 0:1. Ворскла відповіла кількома затяжними атаками, а за підсумком були непогані удари, але, то м'яч так і не потрапляв у ворота. Одесити відповіли виходом один на один Александрова. Денис із задоволенням переграв Бурдейного - 0:2. Третій гол ФК «Чорноморець» забив з пенальті. За фол у штрафній покарав полтавчан Кулішенко. За підсумком рахунок 0:3. Одесити раділи недовго, Вовкодав відіграв один м'яч до кінця тайму. Другий тайм полтавці грали жвавіше і цілеспрямовано. Атаки були активними, але до ударів ніяк справа не доходила. А одесити були результативніше. Євген Смирнов знову забив в штрафний, і в плутанині зміг проштовхнути м'яч у ворота Бурдейного рахунок став 1:4. Сергій Свистун проявляв активність в ході гри, провів кілька замін орієнтованих на атаку. «Чорноморець» атакував і одного разу Бурдейного довелося ліквідувати. Господарі відіграли один гол, це був Ченбай, який за хвилину до гола вийшов на заміну. За підсумком гра була напруженою - 3:4.

Опубликовано: 04.08.2012 23:05