Читай.net     
♦ Спорт

Мхитарян про матчі

Мхитарян про матчі

Генріх Мхитарян, півзахисник "Шахтара", згадав минулі матчі, як важко було вирвати перемогу у "Кривбасу".
- Попередній матч з "Кривбасом" вийшов важкий. Цілих 70 хвилин довелося грати удесятьох. Добре, що удача посміхнулася у кінці матчу. З "Волинню" ми двічі зустрічалися в минулому сезоні і знаємо, що буде складно. Вони працюють для уболівальників, роблять усі для перемоги. А вже після поразок від "Шахтара" їх настрій буде як не можна рішучий. Але і ми налагоджені рішуче. Для нас важливі три очки.
- Які емоції залишилися після матчу з "Кривбасом"?
- Важливо показати швидкий і красивий футбол - ми так вважаємо - незалежно від того, хто твій суперник. Того дня у нас були два завдання: привітати Містера з днем народження і отримати перемогу.
- У "Динамо" часто виходить виривати перемогу вже у кінці матчу. "Кривбас" був переможений вами теж у кінці. Чи не заразилися ви деяким синдромом від киян?
- Трапляються такі матчі, коли забити стає дуже важко, як ні старайся. Для нас нехарактерно тримати інтригу до кінця матчу. Краще вже забити б три голи, та догравати собі спокійно. Так що синдрому від "Динамо" у нас немає, це точно. І на відміну від киян, у нас є гра.
- Чи змінилася "Волинь" з приходом Демьяненко?
- Вони вже знаходяться серед лідерів і в перших трьох турах набрали сім очок. Помітно, що з попереднього сезону вони набрали силу. Команда просто потужна, але увесь час покращує свої показники і показує комбінаційний, красивий і швидкий футбол.

Опубликовано: 04.08.2012 21:56

Мхитарян о матчахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: