Читай.net     
♦ Спорт

До Євро готові!

До Євро готові!

Сьогодні на засіданні Комітету з проведення Євро-2012 в Україні Міністр Інфраструктури Борис Колєсніков заявив, що Україна готова до проведення чемпіонату Європи. Причому підготовка пройшла за рекордний термін.
Він відмітив, що підготовка України проаналізована світовими експертами. Ті одноголосно підтвердили, що жодній країні світу, навіть найрозвиненішій, не вдавалося ще за такий мінімальний термін (півтора роки) побудувати 5 великих міжнародних аеропортів з 4 злітно-посадочними смугами.
Ще Колєсніков додав, що зовсім нещодавно Мiшель Платiнi з жахом дивився в котлован, який приблизно вирили для донецького аеропорту, не кажучи вже про те, що проекту не було і на папері. А тепер раніше терміну завершені стадіони в Києві і Львові. До речі, повинно бути завершено до 5 червня будівництво останньої ділянки траси Київ - Житомир. Окрім стадіонів і аеропортів, в Україні за останні два роки відкриті стільки готелів, скільки не було побудовано за 65 років, починаючи з післявоєнних років.
Колєсніков підкреслив, що за останній місяць готелі відкриваються практично щодня. Причому, велика частина готелів є висококласною. Але було підкреслено, що саме готелі стали проблемною частиною підготовки країни. Адже до Євро Україна не була туристичною країною. Більше 12 тисяч місць в гуртожитках було підготовлено силами Національного агентства, додав Колєсніков.

Опубликовано: 30.05.2012 22:15

К Евро готовы!Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: