Тріумф Запоріжжя

Тільки преміальні, які були обіцяні буковинцям, змогли підняти бойовий дух гравців і змусити їх все таки виграти у севастопольців. Нічия в матчі закрила шлях кримчанам у Вищу Лігу. В останньому турі Севастополю вкрай необхідно було вирвати перемогу, Запоріжжю, крім своєї власної перемоги, було також потрібно і поразка кримської команди. Поєдинок, що проходив у Чернівцях, зі старту нікого не здивував особливо. Севастопольська команда хоча й взяла ініціативу в свої руки (ноги), але дійсно гострих моментів не спостерігалося. Буковина ж, зі свого боку, намагалася проводити гострі контратаки. Оскільки до того моменту Металург вже вів у рахунку 2:0, то і гостям необхідно було максимально активізуватися. Ініціатива севастопольців логічно ознаменувалася голом - це Левандовскі зміг безапеляційно реалізувати одинадцятиметровий. Відразу ж не змусили себе чекати атаки буковинців. Але на покладений перерву команди розійшлися з мінімальною перевагою по очках на користь підопічних Пучкова. Команда ж Запоріжжя перед перервою вела 4:1. Дуже потрібні були хороші новини з Чернівців. Все сталося у другому таймі. Гол забив Семенюк. Звичайно, були й інші шанси, але навіть при такому результаті Металург в УПЛ, чого так і домагався. Тріумф Запоріжжя обернувся гіркотою поразки для севастопольців.

Опубликовано: 31.05.2012 06:05