Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

У Мадонни роман з 25-річним манекенником

У Мадонни роман з 25-річним манекенником
Мадонна у черговий раз вирішила знайти для себе другу половинку і влаштувати особисте життя. Співачка, якій виповнилося 57 років, як і раніше задивляється на чоловіків, котрі набагато молодше її. Як стало відомо, тепер її новим обранцем став манекенник, якому тільки виповнилося 25 років.
Офіційний представник Мадонни відмовляється будь як коментувати особисте життя співачки, проте інсайдери з радістю готові поділитися інформацією. За словами одного з оточення Мадонни, співачка закрутила новий роман з Абубакару Самохоро у кінці минулого року, і зараз закохані намагаються проводити вільний час разом. Знайомство пари відбулося на одній з вечірок.
Варто нагадати, що до цього Мадонна зустрічалася з 26-річним хореографом, до якого її коханим був 23-річний танцівник.
Нещодавно в пресі з'явилася інформація про те, що співачку може позбавити опіки над прийомним сином Рокко. Причому біологічний батько хлопчика заявив, що його турбують повідомлення в пресі про скандал, який піднявся навкруги не лише опіки над сином, але і останніми витівками поп-діви на сцені. У своєму інтерв'ю біологічний батько Рокко заявив, що хоче знати про все, що відбувається в сім'ї Мадонни і чому син відмовляється жити з названою матір'ю. Поведінка Мадонни стала причиною розділення братів між якими налагодилися родинні стосунки і вони стали справжньою сім'єю. Проте, зараз одні діти живуть в Нью-Йорку, а ще одна дитина залишилася в Лондоні. Чоловік також заявив, що погодився віддати сина в сім'ю Мадонни тільки за умови, що вона дасть йому хорошу освіту і потім хлопчик повернетьсядодому.

Опубликовано: 02.04.2016 18:38

У Мадонны роман с 25-летним манекенщикомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: