Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Заради стрункості Ольга Бузова сказала «ні!» Нездорової їжі

Заради стрункості Ольга Бузова сказала «ні!» Нездорової їжі
Зіркам не чужі земні проблеми. Про те, які муки довелося пережити заради красивої фігури, розповіла своїм шанувальникам Ольга Бузова. Популярна телеведуча зізнається, що заради ідеальних форм змушена обмежувати себе в харчуванні. Ольга відмовилася від колись улюблених бутербродиков, смаженої картоплі і курки, майонезів, макаронів.
У 21 рік Бузова кинула курити, в зв'язку з чим набрала зайві 10 кг. Теледіва початку комплексувати і шукати шляхи швидкого схуднення. Провідна кидалася з однієї крайності в іншу, випробувавши найрадикальніші дієти. Вона харчувалася одним кефіром, потім пробувала гречану монодієту, є тільки яблука. Зважилася Бузова і на голодування: у день з'їдала маленький шматочок хліба. Так тривало кілька днів поспіль, після чого слідував зрив і надмірне переїдання. Ольга їла все підряд, могла підкріпитися вночі.
Муки і боротьба з вагою, пошуки ефективного способу постройнеть тривали рік. Телеведуча прийшла до висновку, що короткочасні дієти і голодування - це не її шлях. Найефективніший метод - це поєднання спорту і правильного харчування. Бузова звернулася до дієтологів, які склали їй здоровий і збалансований раціон. Не дивлячись на низьку калорійність (до 1200 калорій), харчування телеведучої смачне, різноманітне і поживне.
Дівчина дотримується системи правильного харчування багато років. Звичний сніданок Бузової - це вівсянка або омлет з двох білків, другий сніданок - м'ясний бульйон або рибний суп, щавлевий з картоплею. На обід салат з овочів. Полудень - шматочок курки або риби. Вечеря - салат. Плюс до всього за день потрібно випивати три літри води.

Опубликовано: 25.02.2016 13:29

Ради стройности Ольга Бузова сказала «нет!» нездоровой пищеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: