Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Кейт Міддлтон не зможе народити

Кейт Міддлтон не зможе народити
Деякі підозрюють - причина нездорової худорлявості герцогині в стресі, який вона переживала протягом 10 років стосунків з Вільямом. Мало яка дівчина протримається в своєму прагненні вийти заміж за принца і при цьому мати ідеальну репутацію. Вона вже дружина, а у вазі так і не додала. Тепер Кейт їсть буквально за 2-их і все що завгодно, але безрезультатно. Це положення справ зовсім не подобається Єлизаветі II, яка ретельно стежить за родичами. Невідомо, як до цього ставиться Вільям. Нещодавно він подарував їй цуценя. Так відбулося перше поповнення в сімействі.
Весілля простої дівчини Кейт Міддлтон і англійського принца Вільяма побила рекорд переглядів. З тих пір минуло дев'ять місяців. Однак інтерес до красивої пари не згасає. Всі з нетерпінням чекають радісну звістку, що Кейт і Вільям очікують поповнення в сімействі. Буквально кожен місяць в пресі з'являється новина про вагітність дівчини, однак фігура герцогині Кембриджської не змінюється.
Фігура Кейт - окрема тема для розмов. Багато хто відзначає неприродну худорлявість герцогині. Вона носить нульовий розмір ліфа. Коли Кейт знайомилася з Вільямом, носила одяг на 4 розміри більше. Подейкують, що Кейт не може зачати дитини, тому що хвора на анорексію. Кажуть, ніби дівчина замовляє багато їжі, проте навіть не торкається до неї.
Не додає оптимізму новина, що Девід Кемерон (прем'єр-міністр Великобританії) вніс пропозицію змінити законодавство, за яким у хлопчиків є перевага на трон, і зрівняти права дітей обох статей на престолонаслідування. Так, Кейт треба народити хоч кого-небудь.
Опубликовано: 10.02.2012 15:15

Кейт Миддлтон не сможет родитьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: