Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Аркадій Абрамович

Аркадій Абрамович
Син відомого у всьому світі олігарха Романа Абрамовича, мабуть, вирішив піти по стопах батька.
Якщо ви знаєте, кар'єра Абрамовича-старшого починалася зі звичайною торгівлі гумовими іграшками. Його син теж почав з торгівлі, але не на ринку і не товарами для самих маленьких. Він взявся за цінні папери ринку нафтових і газових компаній.
Ясна річ, батько дав синові грошей для успішного старту. Для того, щоб можна було ризикувати не побоюючись та скуштувати принадність подібних ігор. Природно, старший Абрамович ввів нащадка в курс справи, пояснив тонкощі справи. Сказав, що слід пильно стежити за фондовим ринком. Пояснив, коли треба купувати, а коли треба продавати. Звідки береться різниця і чому одні на ній багатіють, а інші бідніють.
Аркадію, як бачимо, все це пішло на користь, так як усього за три стартових місяці він зумів «підняти» сімдесят дві тисячі доларів США. Для початківця бізнесмена, навіть враховуючи те, що стартовий капітал йому видав батько, це зовсім непоганий показник.
Цілком зрозуміло, що у сина присутня ділова хватка. Є чимала вірогідність того, що Аркадій Абрамович займе гідне місце після відходу від справ свого багатого тата.
Опубликовано: 09.02.2012 19:21

Аркадий АбрамовичВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: