Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Шварцнегер в Індії

Шварцнегер в Індії
Арнольд Шварценеггер довгий час мріяв під час перебування в Індії відвідати легендарний комплекс Тадж-Махал. У п'ятницю його мрія майже збулася. На жаль, не повністю - мавзолей-мечеть був закритий для мусульманської молитви.
Турагент Нітінг Сингх зізнається - Шварценеггер був дуже розчарований тим, що йому довелося задовольнятися оглядом Тадж-Махала зовні. Він зробив кілька фото на телефон ісфотографіровался на тлі Тадж-Махала сам.
Шварценеггер, який знаходиться на території Індії в рамках конференції присвяченій екології, під час бесіди з журналістами розповів - він готовий рассмотриваются питання про зйомки Боллівуду, звичайно якщо знайдеться хороший сценарій з режисером.
Колишній губернатор Каліфорнії відвідав Індію вперше і дуже задоволений наданим прийомом.
В особистому блозі Твіттера він поділився, що його зустрічають в Делі дуже райдужно. І чи може хтось порадити йому хороший місцевий ресторан?
Актор повідомляє, що заради ознайомлення з красою Індії він форсував зйомки чергового бойовика «Останній бій» в штаті Нью-Мексико.
У Нью-Делі Арнольд оцінив національну кухню ресторану «Бухара», свого часу там пригощали колишнього президента штатів Білла Клінтона і нинішнього Барака Обаму.
Шварцнегер зізнався, що йому сподобалася їжа також, як і перша поїздка в Індію.
На прощання актор виголосив знамениту фразу героя фільму «Термінатор»: «Я повернуся.»
Опубликовано: 05.02.2012 19:37

Шварцнегер в ИндииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: