Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Пітт і Джолі

Пітт і Джолі
Весілля призначено на весну цього року.
Причиною такого рішення стала прохання їхніх дітей. Між тим, є думка, що Бред і Анджеліна одружуються і розходяться кілька разів на рік з тих пір, як стали парою, а інші стверджують - поведінка Джолі і Пітта свідоцтво того, що весілля не за горами.
Анджеліна і Бред ведуть себе як закохані школярі - демонструють свої почуття: обіймаються, кидають пристрасні погляди, цілуються. На одній з церемоній вручення кінонагород парочка була знята в обіймах один одного.
Весілля заплановане на весну, торжество пройде на батьківщині Пітта - в Спрінгфілді. Церемонія об'єднає в собі традиції і обряди Ефіопії, Камбоджі, Намібії та В'єтнаму з яких родом діти зіркової пари. У Намібії народилася Шайло, біологічна дочка. Пітт і Джолі давно вивчають обряди цих країн і репетирують. До речі, значиму роль грають діти.
Весілля стане нетрадиційної, без застіль. Сама церемонія буде виключно духовної. Торжество пройде в секреті, на нього запрошені тільки друзі та родичі. Повідомляється - Анджеліна Джолі запросить на весілля батька Джона Войта, брата-близнюка Джеймса Хейвена. Наречений і наречена не коментують інформацію, але в недавньому інтерв'ю Пітт обмовився, що хоче одружитися з Анджеліною. На церемонії одруження особливо наполягають численні діти.
Опубликовано: 06.02.2012 14:55

Питт и ДжолиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: