Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Морган Фрімен удостоєний почесної нагороди

Морган Фрімен удостоєний почесної нагороди

Морган Фрімен - відомої всьому світу актор. Першого червня цього знамениті людина відсвяткував своє 74 - річчя. До цього віку він уже знявся в 90 картинах і отримав понад 40 нагород.


  У червні цього року він отримав чергову нагороду Американського інституту кіномистецтва (The American Film Institute) за довічний внесок у розвиток кіномистецтва. також актор є володарем прістіжной нагороди Оскар за роль другого плану у фільмі Клінта Іствуда "Крихітка на мільйон". Не одноразово актор номінувався на Оскар за ролі у найвідоміших картинах "Вуличний хлопець", "Шофер міс Дейзі", "Втеча з Шоушенка" і "Нескорений".

Одного разу актор вже був представлений і до премії Золотий глобус за картину "Шофер міс Дейзі" У 1989 році. Тепер же йому присуджена ця значуща в середовищі акторів і режисерів премія за величезний внесок у розвиток і становлення кінематографа.

Голлівудська асоціація іноземної преси оголосила, що премія була присуджена 9 листопада 2011. Урочисте вручення ж відбудеться 5 січня на 69 церемонії вручення Золотого глобуса

Опубликовано: 10.11.2011 16:23

Морган Фримен удостоен почетной наградыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: