Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Італія запрошує в Перуджу на фестиваль шоколаду

Італія запрошує в Перуджу на фестиваль шоколаду
З 14 по 23 жовтня в італійському місті Перуджа проходитиме фестиваль шоколаду. Найсолодше свято Італії Eurochocolate проводиться в двох годинах їзди від Риму. Він присвячений традиціям виробництва шоколаду, як в самій Італії, так і в інших країнах світу. Гостям пропонується безліч розважальних програм і культурних заходів. Вулиці міста і історичний центр пожвавлюватимуть всілякі представлення. У рамках фестивалю будуть відкриті гастрономічні стенди, де туристам запропонують спробувати різноманітні делікатеси ісолодощі.
Впродовж усього фестивалю можна буде відвідати виставку шоколадних скульптур. Ці справжні твори мистецтв вирізані з шоколадних брил професійними скульпторами. Величина шоколадного блоку досягає одного кубометра. Відмітно, що після створення своїх шедеврів скульптори роздадуть величезну кількість шоколадних осколків  усим бажаючим.
Організатори фестивалю також пропонують туристам придбати скидочну карту ChocoCard за 6 євро. Власники таких карт дістають можливість отримати солодкі подарунки, а також ширші можливості, ніж інші відвідувачіфестивалю.
В той час, як Перуджа готувалася до фестивалю, Венеція позбавлялася від величезної кількості "замків любові". Близько ста киллограммов таких замків були зрізані з мостів по усій Венеції. Тільки один міст Академії із-за загрози обвалення позбавився від 20 тисяч одиниць. Щоб розв'язати проблему з "замками любові" у Венеції вирішили удатися до системи штрафів. Так, той хто буде захоплений за вішанням замку на мосту повинен буде заплатити штраф близько 500 євро.

Опубликовано: 13.10.2016 23:20

Италия приглашает в Перуджу на фестиваль шоколадаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia