Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Дослідження показали, хто найжадібніший з відпочивальників

Дослідження показали, хто найжадібніший з відпочивальників
Як показали нещодавно проведені дослідження, менше усіх інших жителів Європи схильні витрачатися під час своєї відпустки саме французи. Так, минулого року кожним відпочиваючим жителем Франції було витрачено в середньому менш, ніж 330 євро. Більше того, середньозважена вартість відпочинку, який проводить французька сім'я, виявилася найнижчою по усій Європі. Цей показник склав всього 1490 євро.
Згідно з даними, які були опубліковані на одному з популярних туристичних порталів, цей факт з легкістю пояснюється тим, що французи традиційно є прибічниками кемпінгів, і, відповідно, число шанувальників такого відпочинку складає 44%.Особливо, якщо порівнювати з іншими націями. Окрім цього, саме жителі Франції віддають перевагу зупинятися на час відпочинку у кого-небудь з членів своєї сім'ї або ж у своїх друзів. Такі відпочивальники складають 49 відсотків французького населення.
Існують ще і інші пояснення факту підвищеної економності, прийнятої серед французів під час відпустки. Так, якщо порівнювати їх з іншими націями, вони в значніш меншій мірі приділяють увагу ресторанам і хорошій їжі - це 29% з них, і набагато рідше за інших виділяють час на відвідування музеїв або інших культурних місць - усього лише 3,4 години. Крім того, вирушаючи в дорогу жителі Франції найчастіше беруть їжу з собою - це 54%.
Окрім всього вище за перераховане, скорочення витрат до мінімуму відбувається за рахунок того, що 60 відсотків французьких громадян проводять свої канікули на території рідної країни, а не виїжджають на відпочинок за кордон. Проте, саме жителі Франції увійшли до числа найщасливіших жителів країн Європи.

Опубликовано: 21.06.2016 22:45

Исследования показали, кто самый жадный из отдыхающихВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia