Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Що треба враховувати, коли збираєшся відвідати Відень

Що треба враховувати, коли збираєшся відвідати Відень
Якщо ви збираєтеся відвідати Відень, то вам варто врахувати сезон вашої поїздки і те, які події намічені на цей період. Іноді центр міста настільки наповнений туристами, що не можна проштовхнутися.
П'ятачок старого району Відня, навколо якого розташовані музеї, кафе, модні магазини і ресторани, буквально кишить натовпами, що носяться, в пошуках зорових, смакових і слухових вражень. Якщо вам не хочеться потрапити в цю туристичну тусовку, то вирушайте у Відень взимку або ж ранньою весною. Оскільки починаючи з травня в парках і бульварах дуже багато туристів. Проте, варто відмітити, що саме в травні починається усе найцікавіше. Особливо цікаво буде побувати на заходах від творчих майстерень Музейногокварталу. Відвідувачам одного з віденських музеїв покажуть приголомшливий вид на Рінгштрассе з висоти будинків під час подорожі по дахах міста. На екскурсійному трамваї можна відправитися в півгодинну прогулянку по Рінгу, впродовж якої можна буде вільно виходити і заходити на вподобаній зупинці. З огляду на те, що літо у Відні буває досить жарким, щорічно місто б'є туристичні рекорди по відвідуваності.Більшість туристів це жителі Німеччини, США і Італії.
Також, вирушаючи у Відень, варто пам'ятати, що тут ви не знайдете бутильованої води. Можна пити просто водопровідну, яка призана кращою у світі. Так, що можете заощадити гроші для відвідувань місцевих кафе. Проте вам варто заздалегідь озброїтися списком, пошукавши відгуки про них в Інтернеті.
В цілях економії не варто розраховувати на віденську туристичну карту, оскільки вона хороша, якщо ви хочете заощадити на громадському транспорті. Інші знижки не дуже істотні, тому перш, ніж її купувати зважте всі за і проти.

Опубликовано: 23.04.2016 23:12

Что нужно учитывать, когда собираешься посетить ВенуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia