Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Венеціанський карнавал відмінив заборону на маски

Венеціанський карнавал відмінив заборону на маски
Минулого тижня площа Святого Марка у черговий раз зібрала усіх любителів Венеціанського карнавалу. Сонячним суботнім ранком відбулася церемонія його відкриття. Після урочистої частини Гранд-канал став місцем проведення феєричного шоу, яке продовжилося дві години. Цього року влада вирішила посилити заходи безпеки під час карнавалу, оскільки традиційно під час його проведення учасники і гості приховують свої обличчя під масками. Щоб узабезпечити цей масштабний захід поліцейські патрулі отримали підкріплення, також поряд з пам'ятками ведуть спостереження співробітники спецслужб.
Думка про те, щоб ввести заборону на носіння масок під час карнавалу, була рішуче відкинута венеціанською владою, оскільки таке нововведення просто знищила усю святкову ауру карнавалу. Проте в цілях безпеки все ж вирішили проводити перевірки вибірково. Тому туристів попередили, що деякі з них, хто буде одягнений в карнавальні костюми, можуть потрапити під таку перевірку і до такого факту треба віднестися з відповідним розумінням.
Цього року Венеціанський карнавал закінчується 9 лютого. Традиційно початок його проведення співпадає з першим днем Великого посту. Поки в місті безлічі каналів не спостерігається особливого напливу туристів, проте, все ще попереду. Тим не менш день відкриття хороший саме тим, що немає ажіотажу на фотосесію і ви в карнавальному костюмі можете спокійно позувати фотографам. Тільки ось ціни на неї стартують від шістдесяти євро. Що ж Венеція, мабуть, може вважатися найдорожчим містом для туристів.

Опубликовано: 30.01.2016 19:52

Венецианский карнавал отменил запрет на маскиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia