Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Де відпочивали українці цього року

Де відпочивали українці цього року
Зважаючи на фінансові ускладнення відпочинок за кордоном став непопулярним серед жителів України. Оскільки впродовж двох років тури подорожчали в три рази, переваги українських туристів змінилися. І навіть горящі тури, втратили свою привабливість і не допомагають підвищити продажі, оскільки і вони недоступні нашим громадянам.
Згідно з підсумками за цей сезон українські туристи віддавали перевагу економнішим турам, в яких тривалість відпочинку була мінімальною. Так, замість двотижневого туру найчастіше замовлялися тури на тиждень. Найпопулярнішими країнами серед українських туристів були, як не дивно, Єгипет і, звичайно ж, Болгарія. Також популярною була і Чорногорія. Греція і Іспанія втратили свою популярність з огляду на те, що це країни Шенгену і отримати візу туди стало складніше із-за збору біометричних даних. Туніс втратив свою популярність із-за терактів, які там почастішали останнім часом.
Раніше в зимовому сезоні особливу конкуренцію Єгипту складали Арабські Емірати, проте цього року їх популярність нестримно знижуватиметься. Головною причиною стало те, що інтерес до туристів з пострадянського простору став різко падати з боку ОАЕ. І в цій країні більшість готелів зараз намагаються притягнути мандрівників з країн з більш високою платоспроможністю. Тому висока вірогідність того, що вони не стануть виділяти промотарифи для української сторони і спеціально притримувати номери. До того ж зниження попиту на тури в ОАЕ на цілих 70 відсотків за останній час говорить не на користь українського турбізнеса.   

Опубликовано: 17.10.2015 23:49

Где отдыхали украинцы в этом годуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia