Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Для гастрономічного туризму складений список кращих міст

Для гастрономічного туризму складений список кращих міст
Одне з провідних світових видань опублікувало список, в якому вказані самі кращі міста для любителів гастрономічного туризму. Лідером стала столиця Японії Токіо. А усього в рейтингу відмічено шістнадцять міст з Європи, Азії і Америки.
При цьому фахівці стверджують, що Японії є чим гордитися, оскільки саме в цій країні знаходиться найбільша кількість ресторанів, що отримали зірки Мішлен. А Токіо є безперечним лідером з кількості закладів, які були відмічені цією усіма відомою престижною нагородою. Для туристів тут готують не лише суші і тофу, але і вугра і свинячі котлети. Вугор подається з окономіяки, жаренной перепічкою із спеціальним соусом і посипанням з тонко нарізаного тунця. Окрім цього, в столиці Японії ви можете вибрати ресторан на будь-який смак і по засобах. Тут є і пафосні заклади з панорамним видом з висоти хмарочоса, і невеликі ресторанчики, де готують традиційні японські блюда.
Друге місце рейтингу дісталося Ханою. На думку експертів, в'єтнамська столиця дає можливість мандрівникам повною мірою пізнати особливості місцевої кухні. Прямо на вулиці вам запропонують кисло-солодкий суп з локшиною, який тільки приготували, а також свинину і рибний соус. Також продавці вуличної їжі приготують багет з паштетом, зеленню, огірком і луком, смажену свинину з рисом. Такий рис приправляють шматочками свинячої шкіри і рибним соусом. У довершенні цього за порадою фахівців тут можна замовити яєчну каву.
Третім в рейтингу став Лондон, який був вибраний експертами завдяки великій різноманітності кулінарних ласощів. Також тут є величезна кількість ресторанів, пабів і барів. Варто відмітити, що місцевий Artesian, який розташований в п'ятизірковому готелі, і цього року зайняв перше місце серед самих кращих барів у світі. Це вже четвертий раз, коли цей заклад очолив престижний рейтинг. Окрім цього, лондонський Artesian був визнаний кращим баром Європи. Також в рейтингу значаться Нью-Йорк, Джайпур, Болонья.

Опубликовано: 15.10.2015 21:47

Для гастрономического туризма составлен список лучших городовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia