Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Як правильно відпочивати в Туреччині

Як правильно відпочивати в Туреччині
Туреччина вважається відмінним варіантом для любителів пляжного відпочинку. На власний розсуд можна вибрати відпочинок на узбережжі Середземного моря або ж Егейського. Для того, щоб відпочинок не був зіпсований, слід знати деякі особливості турецьких курортів.
Із-за нестабільності обмінного курсу долари і євро, які скрізь приймаються, варто привозити з собою. І мати при цьому дрібні купюри.
Транспорт на дорогах Туреччини рухається хаотично, тому, коли переходите вулицю, будьте пильними.
Як правило, тут чайові належить давати усьому персоналу обслуговування. Навіть при оплаті кредитною карткою тримаєте при собі дрібні купюри.   Якщо вам видали не усю здачу, то це натяк на чайові. Якщо ж в рахунок були включені чайові, то ви повинні заплатити по ньому повністю.
Більшість місць, з якими стикається турист, мають відповідні коробки для збору чайових, що набагато спрощує справу.
Ваш готельний номер буде прибраний набагато краще, якщо ви залишите для покоївки доларову купюру. Міні-бар буде заповнений вище за норму в три рази, усього лише за долар.
Безумовно, не лише українські туристи віддають перевагу відпочинку в Туреччині. Тут відмінні пляжі і безліч історичних місць, а також добре поєднується ціна з якістю обслуговування. Проте це усе може бути в межах курортів, тому варто пам'ятати, що за їх межами країна може здатися абсолютно іншою. І якщо ви вирушаєте в самостійну подорож, то зважайте на місцеві традиції і менталітет.

Опубликовано: 16.06.2015 21:35

Как правильно отдыхать в ТурцииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia