Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Вночі танцівниця, а вдень звичайний чоловік

Вночі танцівниця, а вдень звичайний чоловік
Трансгендери на сьогоднішній день стають досить популярними у суспільстві. Наприклад, в Пакистані, живе людина, яка днем нічим не відрізняється від звичайних чоловіків, а вночі він перевтілюється в дивовижну танцівницю. Васім Акрама -саме так звуть цього цікавого людини, звернувся до майстерності перевтілення для того, щоб хоч якось вижити в цей складний час. Йому довелося ввечері надягати образ еротичної танцівниці й ночі безперервно танцювати і розважати чоловіків.
У Пакистані такого роду заняття зустрічаються досить рідко, що саме по собі привертає увагу світових ЗМІ. Наприклад, фотожурналіст Мухаммед Мухейзен зовсім недавно показав те, як живуть "хіджри" в Пакистані, та виявив їх двоїсте існування. У самому Пакистані трансвеститів і трансгендерів дуже мало, вони проживають невеликою групою. У цій країні вони намагаються бути непомітними для громадськості, так як основне число населення дотримується виключно консервативних поглядів.
Варто сказати, що трансгендери, гермафродити, а також євнухи або ж "хиджра" хиджра на мові пакистанського пенджабі переодягаються виключно в жінок і намагаються хоч якось заробити на життя своїми танцями та виступами. При цьому для них неприпустимим є вихід з тіні. Секретність образу у трансгендерів є основою успіху.
Багатьом чоловікам доводиться обірвати всі зв'язки з сім'ями, так як в сім'ях панують закони ісламу і шаріату. Такого роду заробіток не допустимо релігією. Чоловіки прощаються з сім'ями і змушені працювати у великих містах, так як тільки так можна залишитися в тіні.

Опубликовано: 07.03.2015 21:37

Ночью танцовщица, а днем обычный мужчинаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia