Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Лондон-2014 знятий з висоти пташиного польоту

Лондон-2014 знятий з висоти пташиного польоту
Краса і магнетизм англійської столиці змушує туристів повертатися сюди все частіше і частіше. Величезна кількість художників і фотографів намагаються зупинити час і закарбувати незабутні моменти для нащадків. Саме таки корисною справою і зайнявся відомий англійський фотограф Джейсон Хоукс. Він відібрав найяскравіші, якісні та ефектні фотографії ваблячою британської столиці за весь минулий рік. Фотографії просто неперевершені. Від них неможливо відвести погляд. Неймовірні місця, природні явища і привітні люди стали в центр уваги у англійського фотографа.
Британський фотограф Джейсон Хоукс, спеціалізується в основному на аерофотозніманні, саме тому він легко представив добірку саме таких фотографій з Лондоном за 2014 рік. Для того щоб випустити в маси колекцію цих легендарних знімків, чоловік- фотограф три-чотири рази за тиждень піднімався на невеликий вертольоті над туманною британської столицею, і цікавим оком, вишукував ідеальний кадр.
Англія-це країна з найбільш розвиненим людським потенціалом, як не дивно. відмовила фірмі Apple в аерофотозніманні.
Джейсон Хоукс, має величезний досвід у фотографії і вже протягом 20 років займається саме аерофотозніманням. Він, за цей час зібрав величезну колекцію, і йому вдалося сфотографувати з висоти пташиного польоту безліч міст світу. Крім цього, Джейсон Хоукс випустив 50 книг зі своїми прекрасними роботами. Перелік міст, які знімав фотограф з висоти досить високий, однак, саме Лондон став тим містом, який привернув увагу людей далеко за межами британської землі.

Опубликовано: 08.01.2015 19:41

Лондон-2014 года снят с высоты птичьего полетаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia