Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Рекорд за кількістю туристів побила Куба

Рекорд за кількістю туристів побила Куба
Експерти туризму підрахували, що торік самим відвідуваним місцем на планеті була Куба. Також експерти відзначили, що в це місце найчастіше відвідують туристи з Канади.
Вперше за історію туристичної Куби в цій країні протягом року побувало три мільйони туристів та іноземних гостей. Про це зовсім недавно повідомило міністерство туризму кубинського острівної держави.
У відомстві заявили, що, незважаючи на всілякі обмеження, які США встановила своєї блокадою, щодо відвідування її громадян кубинської землі, відомства зуміли зробити все для того, щоб прийняти всіх бажаючих туристів. Готельні мережі, авіалінії і туристичні оператори працювали в одному напрямку, у сприянні прекрасного відпочинку для бажаючих. У відомстві зазначили, що таких показників раніше не було. Зріс рівень відвідування країни практично на 5.3%, якщо порівнювати рівень відвідування минулого року Куби.
Відзначили також і той факт, що основний туристичний потік на острівну Кубу йде саме з Канади. Заявили у відомстві про те, що з Канади в минулий вівторок на Кубу прилетів тримільйонний турист. За північноамериканським державою за кількістю туристів йдуть Великобританія, Франція, Аргентина, Німеччина, та Іспанія. В Кубі саме туристична галузь протягу останніх років залишається однією з найголовніших джерел фінансово валютних надходжень для кубинського острівної держави.
У 2013 році в кубинській країні побували близько 2800 тисяч іноземців, що принесло до державного бюджету понад 1,8 мільярдів доларів.

Опубликовано: 10.01.2015 15:30

Рекорд по количеству туристов побила КубаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia