Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Сочі відкрили екстремальні гойдалки

У Сочі відкрили екстремальні гойдалки
Вирушаючи в подорож, кожна людина бажає отримати від відпочинку масу вражень і пам'ятних моментів, згадуючи які буде гріти душу. Одним з таких місць, де можна буде відпочити і зарядитися позитивною енергією надовго. І ось, одне з захоплюючих дух місце- це сочинські гойдалки. Це неймовірний екстрим і чудовий відпочинок, який запам'ятається людині на довгий час. Всі відважні відвідувачі здійснять маятниковий політ над Охтирським ущелиною в 500 метрів висоти. Атракціон і його висота не залишать нікого байдужим. Атракціон, заввишки в 170 метрів віднесе вас далеко над землею. Розташований даний атракціон в парку екстремальних розваг з назвою Skypark. Назва у цих гойдалок SochiSwing. Боятися про свою безпеку не варто. На самому початку на стартовому майданчику всіх відважних відвідувачів прикріплюють до спеціально розробленої конструкції. Після прикріплення, відвідувачі здійснюють незабутній маятниковий політ над 500-метровим сочинським Ахштирская ущелиною.
Нагадаємо, що Ахштирская ущелині вже давно входить до складу особливо охоронюваних природних територій входять до складу "Дзихрінского ущелини".
Відзначимо, що Skypark почав свою роботу на території даного заповідника вже цього року, у червні 2014 року. Самі ж екстремальні гойдалки SochiSwing були виготовлені та змонтовані в серпні 2014 року. Але, вичікуючи усадку і всі ті але тільки зараз здані в експлуатацію.
Відзначимо, що до сьогоднішнього дня, такого роду гойдалки були доступні тільки лише в Техасі. Такі екстремальні SkyScreamer в Техасі, мали можливість піднімати людей тільки на 122 метри. Особливістю цих гойдалок була розкрутка відвідувачів потім зі швидкістю 56 км / год.
Опубликовано: 06.12.2014 19:02

В Сочи открыли экстремальные качелиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia