Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Найбільший в світі готель побудують в Австралії.

Найбільший в світі готель побудують в Австралії.
Було оголошено, що найбільший у світі готель побудують в Австралії. Як прогнозують архітектори, в готелі нового типу будуть розмішені 7500 номерів, які дозволять приймати більше 12 тисяч відвідувачів відразу. За прогнозами, на це будівництво планується витратити понад 5,6 мільярдів євро. Це не звичайний будівельний проект, а проект 6-зіркового готелю. Цю воістину сучасний готель з назвою Aquis Great Barrier Reef Resort забудовники планують побудувати в Австралії, в її північно-східній частині. Також, готель буде розташовуватися поруч з Великий Бар'єрний рифом, що в свою чергу приверне величезну кількість мандрівників з усього світу. Значущим буде і той факт, що готель буде розташовуватися на місці, де раніше рясніли поля цукрової тростини. Це територія в 138 гектара. Готельний комплекс розрахований на 7500 номерів, місткість яких сягає дванадцяти тисяч відвідувачів.
Будівництво готелю розраховане на два етапи і повністю буде реалізовано до 2024 року. Також, конструктори готелю запланували надати йому привабливості за рахунок додаткової інфраструктури. Інфраструктура в цьому готелі дозволить залучати ще п'ятсот тисяч гостей, готові насолодитися всілякими розважальними оазисами і прекрасними природними місцями.
Австралійський рада з туризму підрахував, що в минулому і нинішньому році Австралію відвідало більше шести мільйонів туристів.
Нагадаємо, що на сьогоднішній день найбільшим комплексом готельного типу є Ізмайлово, що знаходиться в Москві. Він вміщує десять тисяч чоловік. Цей проект був у складі Олімпійської інфраструктури 1980 року.

Опубликовано: 09.12.2014 12:05

Самую большую в мире гостиницу построят в Австралии.Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia