Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Чистий кварц в природі

Чистий кварц в природі

У провінції Хунань в Китаї є один унікальний мальовничий район під назвою Улін'юань . Він відомий в основному своїми колонами з піщанику , створеними самою природою. Деякі окремі екземпляри досягають 800 метрів. Підраховано загальну кількість їх - 3100 колон. Район є частиною міста Чжанцзяцзе; ділиться він на чотири основні зони - Національний Лісовий Парк Чжанцзяцзе і три національних геопарка Чжанцзяцзе - Сосіюй, Тяньцзішань і Янцзяцзе. Загальна площа регіону становить порядку 391 кв. км . Тут карстові печери , незаймані ділянки та водоспади - загалом , не зіпсована людиною природа .
Улін'юань був заснований в 1982 році і відразу увійшов до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Охорона природи настільки розвинена , що ніхто ніколи не намагається розводити вогонь у будь-якому вигляді, навіть куріння заборонено на території заповідника. Скрізь розставлені урни для сміття , а стежки покриті спеціальним складом , який протистоїть ерозії грунту.
Кварцовий піщаник , який утворює колони , цікавий для біологів тим , що він надзвичайно чистий - вміст кварцу коливається в діапазоні від 75 до 95 відсотків. У такому вигляді
даний мінерал поки що більше ніде не зустрічається.
Сформувався Улін'юань давно; основу місцевої геологічної структури заклало рух тектонічних плит. Після того , як була закладена основа , за справу взялися природний ерозійні процеси, і Улін'юань прийняв той вигляд, який відомий нам і понині.

Опубликовано: 24.04.2014 18:49

Чистый кварц в природеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia