Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Детокс-туризм

Детокс-туризм

Новим і досить популярним напрямком є ​​детокс -туризм. Таке незвичайне назва походить від скорочення терміну « детоксикація » , що означає очищення організму від токсинів і шлаків. Людям , що страждають хронічними захворюваннями печінки , шлунка і підшлункової залози , алергічними і шкірними захворюваннями справді варто провести свою подорож по маршрутах детокс -туризму.

    
Маршрути детокс -турів

    
Послуги з відновлення й очищенню організму пропонує безліч швейцарських клінік і французькі детокс -центри , розташовані на узбережжі Атлантичного океану в місті Прованс . Саме Франція і Швейцарія стали традиційними місцями паломництва шанувальників здорового способу життя. Жінки і чоловіки приїжджають сюди з усього світу , щоб отримати свою порцію здоров'я і краси. Любителі екзотики можуть відправлятися за детокс - туризмом в Індію чи Таїланд , де розташовані непогані центри, що надають весь спектр послуг на європейському рівні. У Росії також існує кілька пансіонатів , які вловили цю модну тенденцію , там працюють за власним унікальним детокс - програмам.

    
Мета детокс - програм

    
В якості головної мети детокс - курсів є очищення організму. Любителі смачно поїсти тут будуть розчаровані , адже курс супроводжується дотриманням спеціальної дієти , причому досить жорсткою. Однак програма не обмежується лише дієтою , адже необхідно вивести з організму шлаки , токсини , радіонукліди , солі важких металів , а також продуктів, що накопичуються від шкідливих звичок - куріння , переїдання і т.д.

    
У радикальні програми можуть бути включені клізми та інші не надто приємні процедури. Часто детокс - програми мають на увазі вживання БАДів і лікарських препаратів , які допомагають організму очищатися. Для насичення організму необхідними мікроелементами і вітамінами застосовуються вітамінні комплекси.

    
Результати детокс - оздоровлення

    
Фахівці нагадують , що далеко не кожному показані програми жорсткої очищення , адже такі радикальні заходи можуть вивести з травного тракту необхідні для його роботи бактерії. У цьому випадку після програми очищення доведеться боротися з дисбактеріозом і авітамінозом . Нестача вітамінів може несприятливо позначитися на стані шкіри і волосся. Це не говорить про те , що детокс - програми шкодять здоров'ю , просто варто пам'ятати - все добре лише в міру. Для хорошого самопочуття і збереження молодості вистачить одного детокс - курси на рік .

    
Важливою складовою програми є лімфодренажний масаж, що проводиться виключно професіоналами. Ця процедура допомагає вивести з організму зайву рідину і покращує кровообіг. Приємним доповненням до масажу стануть різні пілінги і скраби для тіла , грязьові та водоростеві обгортання.

    
Організму необхідне очищення не тільки всередині , а й зовні. Програми з детоксикації можуть включати в себе фізичні навантаження , водні процедури і багато іншого.

    
Найбільш популярний детокс -туризм серед жіночої половини населення , адже турбота про здоров'я прекрасно поєднується з релаксацією і омолодженням . Крім спостереження у особистого лікаря , клієнти можуть скористатися послугами масажистів , дерматологів та косметологів.

    
Після детокс -турів всі без винятку відзначають поліпшення самопочуття , зменшення ваги , нормалізацію сну. Шкіра стає більш еластичною і м'якою , люди відчувають себе більш бадьорими . Поїздка в детокс -тур показана зайнятим жінкам , сучасним бізнес -леді , які не мають можливості стежити за станом свого здоров'я постійно. Однак не варто розглядати детокс -туризм як панацею , швидше такий відпочинок є оптимальним поєднанням корисного і приємного.

    
За матеріалами сайту міні -готелю " Номери" в Санкт -Петербурзі.

Опубликовано: 29.12.2013 11:44

Детокс-туризмВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia