Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Привиди будинку Вінчестерів

Привиди будинку Вінчестерів

У Сан-Хосе існує садиба, яка навіває кошмарне настрій, якщо в ній побувати. Це будинок Вінчестерів, що складається з 40 сходів, 160 кімнат і потаємних проходів. Колись в особняку проживала Сара Вінчестер з чоловіком, але чоловік помер, і Сара стала багатомільйонної вдовою. У сні до неї прийшов дух покійного чоловіка і повідомив, що Сара живе на гроші, які зароблені на людських муках і смертях. Тому примари померлих мріють помститися Сарі. Заради виживання вона мала розпочати будівництво, яке не повинно зупинятися, інакше Сара відразу помре.

І ось що вижила від страху з розуму вдова викупила особняк і почала будівельний процес, що тривав 38 років! Стукіт молотків і вереск пилки міг вщухнути лише на добу, але потім подвоювався з новими силами. Вдова вирішила, що чим більше кімнат, балконів і потаємних коридорів вона побудує, тим більше шансів заплутати злих привидів. Неможливо підрахувати, скільки робітників за цей час перебувало в цьому будинку, але ціла павутина коридорів, кімнат і таємних переходів обплутала будинок. Багато з коридорів ведуть у глухий кут, але це і добре - примари не можуть вибратися з нього, вважала Сара Вінчестер.

Сьогодні сюди приїжджають з екскурсіями, але без гіда ніхто не наважується увійти в цей грандіозний особняк. Варто трохи затриматися і відбитися від натовпу, як миттєво губишся в лабіринті жахливих кімнат. А в них злі примари чекають своїх жертв...

Опубликовано: 30.12.2013 19:39

Призраки дома ВинчестеровВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia