Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Тераси з рисом

Тераси з рисом

На острові Лусон (Філіппіни), біля міста Банауе є дивна гора Іфугао. Прямо в горі вирізані тераси, на яких ростять рис. Рисові тераси існують вже більше 2 тисячоліть. Самі філіппінці називають їх восьмим чудом світу, тому що створені вони вручну, без застосування будь-якої техніки. Предки, що створювали тераси, передавали нащадкам всю необхідну інформацію. Завдяки чому вже стільки тисячоліть нащадки продовжують вирощувати рис на цих терасах. Загальна площа терас складає більше 10 тисяч кілометрів, а довжина - 22 кілометри.
Нещодавно на території міста Банауе, навколо терас, було виявлено золото в породі. Місцеві жителі миттєво організували захист свого промислу і не допустили розробки золотодобувної галузі на їх землі. До речі, проживаючий народ називається іфугао (за назвою гори) і перекладається це слово як «той, що живе на землі».
За однією з теорій виникнення терас пов'язано з втечею племені мяо з Китаю під час утиски імператора. На острові Лусон втікачі створили свого роду колонію і назвалися іфугао. Саме вони створили ту іригаційну систему зрошення, яка діє понині. Рисові тераси в Банауе внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1995 році, і з тих пір знаходяться під охороною ООН. Зараз для терас існує така проблема як ерозія, адже велика частина полів уже не обробляється.

Опубликовано: 03.12.2013 18:21

Террасы с рисомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia